Niesamowite Maszyny

Niesamowite Maszyny

Niesamowite Maszyny to seria starannie dobranych gier symulacyjnych.

Spełnij swoje marzenia i zostań kierowcą potężnych i niezwykłych maszyn: dźwigu, koparki, kombajnu, autobusu, czy wielkiej maszyny wiertniczej – to wszystko staje się możliwe dzięki serii Niesamowite Maszyny!

Niesamowite Maszyny to wspaniała zabawa nie tylko dla najmłodszych, ale też dla starszych graczy, którzy od zawsze marzyli o tym by pokierować potężną lub niesamowitą maszyną, taką jak pociąg, rozdrabniarka do drewna, czy wielkie wiertło górnicze.

Niesamowite Maszyny pozwolą Ci również pokierować akcją ratunkową w Symulatorze Katastrof, jak również wcielić w rolę inżyniera-konstruktora i wybudować potężny stalowy most łączący dwa brzegi rzeki.

Świat wielkich maszyn stanął przed Tobą otworem!

Niesamowite Maszyny to doskonała zabawa zarówno dla małych jak i dużych chłopców, zapewniające wiele godzin zabawy.

Niesamowite Maszyny
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X
{"loading":"[default.loading]","log":{"head":"[user.loginForm.head]","mail":"[user.loginForm.mail]","loginBtn":"[user.loginForm.login.button]","pwd":"[user.loginForm.pwd]","btn":"[user.pwdReminder.btn]"},"reg":{"login":"[user.regForm.login]","mail":"[user.regForm.mail]","pwd":"[user.regForm.pwd]","ppwd":"[user.regForm.ppwd]","submit":"[user.regForm.submit]","cancel":"[user.regForm.cancel]","head":"[user.regForm.head]","terms":"[user.regForm.terms]","termsLink":"regulamin"}}