Niesamowite Maszyny

Emergency 2012 - Symulator Katastrof
Emergency 2012 - Symulator Katastrof

Zmierz się z katastrofami naturalnymi, atakami terrorystycznymi i pamiętaj o nieustannie upływającym czasie!

Rozpocznij akcję ratunkową!

Jest rok 2012 a świat jaki znamy dziś zupełnie wymknął się spod kontroli. Jako szef akcji ratunkowych, musisz zapewnić bezpieczeństwo ludziom. Twoim zadaniem będzie dowodzenie Policji, Straży Pożarnej i specjalistycznym ekipom ratunkowym.
Zmierz się z katastrofami naturalnymi, atakami terrorystycznymi i pamiętaj o nieustannie upływającym czasie! Podczas misji będziesz musiał zarządzać wieloma ekipami specjalistycznymi a do dyspozycji dostaniesz profesjonalny sprzęt ratowniczy i pojazdy ciężkie.
Ludzkość ogarnął wszechogarniający chaos i tylko Ty możesz przywrócić porządek.

Mocne strony:

  • Ekscytujące wyzwania w trybie single player
  • Walka z żywiołem wraz z innymi graczami w trybie multiplayer
  • Niebezpieczne akcje przeciwpożarowe, operacje Policji i misje ratunkowe z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu i nowoczesnej techniki
  • Fenomenalne efekty wizualne, trójwymiarowa oprawa graficzna
  • Realistyczny cykl dnia i nocy i świetnie odwzorowane warunki pogodow
  • Emergency 2012 - Symulator Katastrof screen #0
  • Emergency 2012 - Symulator Katastrof screen #1
  • Emergency 2012 - Symulator Katastrof screen #2
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X
{"loading":"[default.loading]","log":{"head":"[user.loginForm.head]","mail":"[user.loginForm.mail]","loginBtn":"[user.loginForm.login.button]","pwd":"[user.loginForm.pwd]","btn":"[user.pwdReminder.btn]"},"reg":{"login":"[user.regForm.login]","mail":"[user.regForm.mail]","pwd":"[user.regForm.pwd]","ppwd":"[user.regForm.ppwd]","submit":"[user.regForm.submit]","cancel":"[user.regForm.cancel]","head":"[user.regForm.head]","terms":"[user.regForm.terms]","termsLink":"regulamin"}}