Niesamowite Maszyny

Symulator farmy 2013 – dziś długo oczekiwana premiera!

Symulator Farmy 2013 w edycji standardowej, złotej oraz kolekcjonerskiej już od dziś na sklepowych półkach. Gra będzie dostępna w wersji PC w cenach 59,90 zł, 79,90 oraz 159,90 zł w zależności od wydania. Symulator Farmy 2013 będzie dostępny w polskiej wersji językowej.

Najdeżdża Symulator Transportu Ciężkiego 2

„Niesamowite Maszyny”, czyli największa na rynku seria gier o symulatorach, powiększa się o nowy tytuł. Dzięki naszym staraniom już 20 listopada na półkach sklepowych pojawi się Symulator Transportu Ciężkiego 2.

Nadjeżdża symulator transportu ciężkiego 2

„Niesamowite Maszyny”, czyli największa na rynku seria gier o symulatorach, powiększa się o nowy tytuł. Dzięki staraniom wydawnictwa Techland już 20 listopada na półkach sklepowych pojawi się Symulator Transportu Ciężkiego 2.

Symulator pociągu 2013 w planie wydawniczym techlandu

Symulator Pociągu 2013 to kolejna część najpopularniejszej na rynku serii gier stworzonych dla fanów kolei. Kontynuacja tego hitu znalazła się w planie wydawniczym firmy Techland. Symulator Pociągu 2013 pojawi się na półkach sklepowych w całej Polsce już 20 listopada tego roku. Gra będzie dostępna na platformę PC w cenie 79,90 zł.

Niesamowite Maszyny
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X
{"loading":"[default.loading]","log":{"head":"[user.loginForm.head]","mail":"[user.loginForm.mail]","loginBtn":"[user.loginForm.login.button]","pwd":"[user.loginForm.pwd]","btn":"[user.pwdReminder.btn]"},"reg":{"login":"[user.regForm.login]","mail":"[user.regForm.mail]","pwd":"[user.regForm.pwd]","ppwd":"[user.regForm.ppwd]","submit":"[user.regForm.submit]","cancel":"[user.regForm.cancel]","head":"[user.regForm.head]","terms":"[user.regForm.terms]","termsLink":"regulamin"}}