Niesamowite Maszyny

Symulatory rządzą! 10 000 fanów niesamowitych maszyn!

Fanpage Niesamowite Maszyny został stworzony w maju zeszłego roku i zadebiutował razem z premierą tej serii gier. Bardzo szybko okazało się, że jest on odpowiedzią na potrzeby społeczności skupionych wokół sympatyków symulatorów oraz maszyn. Wśród ogromnej ilości tego typu stron fanowskich zgromadzonych na Facebooku, wyróżniają go prezentowane treści, które szeroko traktują tematykę fenomenu symulatorów, a także bezpośredni kontakt z fanami.

„Symulatory to gatunek, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny i zdobywa coraz większy udział w rynku, niejednokrotnie prześcigając sprzedażowo wysokobudżetowe hity.” – komentuje Anna Łada-Grodzicka, PR Manager ds. Wydawnictwa Techland. „10 tys. fanów na portalu społecznościowym, to idealny czas, aby podsumować pewien etap. Nasza seria jest największą na rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników sprzedaży i zdradzę tylko, że mamy bardzo ambitne plany na rok 2013, który wg nas będzie rokiem symulatorów wszelkiej maści.” – dodaje Łada-Grodzicka.

Fanpage można znaleźć pod adresem: www.facebook.com/NiesamowiteMaszyny

Niesamowite Maszyny
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X
{"loading":"[default.loading]","log":{"head":"[user.loginForm.head]","mail":"[user.loginForm.mail]","loginBtn":"[user.loginForm.login.button]","pwd":"[user.loginForm.pwd]","btn":"[user.pwdReminder.btn]"},"reg":{"login":"[user.regForm.login]","mail":"[user.regForm.mail]","pwd":"[user.regForm.pwd]","ppwd":"[user.regForm.ppwd]","submit":"[user.regForm.submit]","cancel":"[user.regForm.cancel]","head":"[user.regForm.head]","terms":"[user.regForm.terms]","termsLink":"regulamin"}}