Niesamowite Maszyny

Symulator farmy 2013 – dziś długo oczekiwana premiera!

Symulator Farmy to jedna z najlepiej sprzedających się i rozpoznawalnych marek, nie tylko w segmencie symulatorów, ale również w segmencie gier w ogóle. Developer ActaLogic ponownie stanął na wysokości zadania i stworzył nową jakość w dziedzinie symulatorów. Nowa odsłona zachowuje wszystkie elementy, za które pokochała ją ogromna społeczność fanów. Jednocześnie gra wprowadza szereg zmian.

W wersji 2013 wprowadzono nowości dotyczące pomocników, różnorodnych upraw rolnych i żywego inwentarza. Gracz ma okazję prowadzić swoją farmę na 3 zróżnicowanych mapach: w Toskanii, Alpach i USA. W najnowszej odsłonie Symulatora Farmy 2013 gracze będą mogli zasiąść za sterami takich licencjonowanych pojazdów jak Fendt, Valtra, Massey Ferguson, Challenger, Fliegl, Horsch, Amazone i wielu innych.

Symulator Farmy 2013 Złota Edycja posiadać będzie dodatkowe licencjonowane maszyny rolnicze oraz pełen zestaw historycznych maszyn rolniczych, które dostępne będą jedynie w złotej i kolekcjonerskiej wersji gry. Edycję Standardowa kosztować będzie 59,90 zł. Edycja Złota odpowiednio 79,90 zł, a Edycja Kolekcjonerska w cenie 159,90 zł.

Niesamowite Maszyny
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X
{"loading":"[default.loading]","log":{"head":"[user.loginForm.head]","mail":"[user.loginForm.mail]","loginBtn":"[user.loginForm.login.button]","pwd":"[user.loginForm.pwd]","btn":"[user.pwdReminder.btn]"},"reg":{"login":"[user.regForm.login]","mail":"[user.regForm.mail]","pwd":"[user.regForm.pwd]","ppwd":"[user.regForm.ppwd]","submit":"[user.regForm.submit]","cancel":"[user.regForm.cancel]","head":"[user.regForm.head]","terms":"[user.regForm.terms]","termsLink":"regulamin"}}