Niesamowite Maszyny

Nadjeżdża symulator transportu ciężkiego 2

Już niedługo fanów serii „Niesamowite Maszyny” czeka miła niespodzianka. Swoją premierę będzie miał nowy tytuł. „Symulator Transportu Ciężkiego 2” będzie dostępny już 20 listopada, na platformę PC w cenie 49,90 zł, w polskiej wersji językowej.

Gracz ma niesamowitą okazję wcielić się w kierowcę pojazdu ciężarowego. Jego zadaniem jest optymalne planowanie tras, ładunków, kontrolowanie poziomu paliwa, aby dostarczyć towar i 100 tonową maszynę do celu, w jak najkrótszym czasie. Deweloper gry postawił na symulacyjne podejście do tematu, co daje się odczuć choćby za sprawą modelu jazdy. Podczas tras towarzyszą graczowi zmieniające się pory dnia.

Zadania stawiane przed graczem stają się coraz bardziej skomplikowane wraz ze wzrostem jego doświadczenia.

Niesamowite Maszyny
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X
{"loading":"[default.loading]","log":{"head":"[user.loginForm.head]","mail":"[user.loginForm.mail]","loginBtn":"[user.loginForm.login.button]","pwd":"[user.loginForm.pwd]","btn":"[user.pwdReminder.btn]"},"reg":{"login":"[user.regForm.login]","mail":"[user.regForm.mail]","pwd":"[user.regForm.pwd]","ppwd":"[user.regForm.ppwd]","submit":"[user.regForm.submit]","cancel":"[user.regForm.cancel]","head":"[user.regForm.head]","terms":"[user.regForm.terms]","termsLink":"regulamin"}}