Niesamowite Maszyny

Seria gier symulacyjnych - "Niesamowite Maszyny"

Z przyjemnością informujemy, że wprowadzamy na rynek nową serię wydawniczą zatytułowaną „Niesamowite Maszyny”. Seria będzie dostępna na rynku już 10 maja w cenach od 39,90 w kolekcji Klasyki, po 69,90 zł za gry z serii Premium, we wszystkich sieciach handlowych w Polsce. Gry są dostępne w polskiej wersji językowej, na platformę PC.

Już za tydzień pojawią się nowe gry z serii Niesamowite Maszyny

Z przyjemnością informujemy, że już 20 września pojawią się na rynku dwa nowe tytuły z serii Niesamowite Maszyny. Będzie to „Symulator Farmy: Legendarne Maszyny” oraz „Symulator Misji na Marsa”. Do końca tego roku największa seria symulatorów na rynku powiększy się o kolejne tytuły.

Niesamowite Maszyny
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X
{"loading":"[default.loading]","log":{"head":"[user.loginForm.head]","mail":"[user.loginForm.mail]","loginBtn":"[user.loginForm.login.button]","pwd":"[user.loginForm.pwd]","btn":"[user.pwdReminder.btn]"},"reg":{"login":"[user.regForm.login]","mail":"[user.regForm.mail]","pwd":"[user.regForm.pwd]","ppwd":"[user.regForm.ppwd]","submit":"[user.regForm.submit]","cancel":"[user.regForm.cancel]","head":"[user.regForm.head]","terms":"[user.regForm.terms]","termsLink":"regulamin"}}