Niesamowite Maszyny

Symylator farmy 2013 – znany jest skład edycji kolekcjonerskiej

Wydawnictwo Techland poinformowało dziś o tym, co zawierać będzie Edycja Kolekcjonerska Symulatora Farmy 2013. Gra w trzech odsłonach, Edycja Standardowa w cenie 59,90 zł, Złota za 79,90 zł oraz Kolekcjonerska w cenie 159,90 zł, będzie miała premierę już 15 listopada. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

Już dziś premiera nowych tytułów z serii Niesamowite Maszyny

Z przyjemnością informujemy, że „Niesamowite Maszyny”, czyli największa i najbardziej lubiana wszechstronna seria wydawnicza gier symulacyjnych na rynku, powiększyła się o dwa nowe tytuły. Są to „Symulator Farmy: Legendarne Maszyny” oraz „Symulator Misji na Marsa”.

Niesamowite Maszyny
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X
{"loading":"[default.loading]","log":{"head":"[user.loginForm.head]","mail":"[user.loginForm.mail]","loginBtn":"[user.loginForm.login.button]","pwd":"[user.loginForm.pwd]","btn":"[user.pwdReminder.btn]"},"reg":{"login":"[user.regForm.login]","mail":"[user.regForm.mail]","pwd":"[user.regForm.pwd]","ppwd":"[user.regForm.ppwd]","submit":"[user.regForm.submit]","cancel":"[user.regForm.cancel]","head":"[user.regForm.head]","terms":"[user.regForm.terms]","termsLink":"regulamin"}}